Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 20:40 Bu haber 2270 kez okundu
 
Ak Parti Erzurum Merkez İlçelerde SMS ve telefon anketi yapıyor
31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimler öncesi AK Parti’de vatandaşlara yönelik anket çalışmaları hızla devam ediyor.
SİYASET Haberi
Ak Parti Erzurum Merkez İlçelerde SMS ve telefon anketi yapıyor

ERZURUM (emha)-31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimler öncesi AK Parti’de vatandaşlara yönelik anket çalışmaları hızla devam ediyor.

Genel Merkez tarafından Erzurum Merkez ilçeleri, Aziziye, Palandöken ve Yakutiye için vatandaşların telefonlarına gelen "Ak Parti tarafından Belediye Başkan Adayını belirlemek amacıyla yapılacak olan SMS veya telefon anketinde şahsımı destekleyin" mesajı günün konusu oldu.

AK Parti’de, 30 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan mahallî seçimlere hazırlık kapsamında halkın şikâyet ve beklentilerine yönelik geniş çaplı bir araştırma başlattığı ve "aday belli" söylentilerine rağmen böyle bir anket yapıyor olması vatandaşlar arasında da memnuniyetle karşılandı.

Ak Parti, belediyelerde ilk olarak mevcut başkanlarla yola devam edilip edilmeyeceğine karar verilirken, yeni adaylarda ‘saygınlık, dürüstlük, güvenilirlik, liyakat ve ehliyet’ kriterlerini ön plana çıkarmayı amaçlıyor.

 

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Erzurum, Merkez, İlçelerde, SMS, ve, telefon, anketi, yapıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı