Haber Detayı
27 Ağustos 2018 - Pazartesi 20:19 Bu haber 10249 kez okundu
 
Instagram kullanıcıları "hikayeye gizli" bakabilecek
'Instagram Hikayeye Gizli Bakma Eklentisi' sayesinde profili açık hesapların hikayelerine görüntüleyenler listesinde olmadan gizli olarak bakılabiliyor.
MEDYA Haberi
Instagram kullanıcıları

Instagram kullanıcılarını sevindirecek eklenti

 

ERZURUM (emha) - Geçtiğimiz günlerde Android platformlar için geliştirilen 'Instagram Hikayeye Gizli Bakma Eklentisi' sayesinde profili açık hesapların hikayelerine görüntüleyenler listesinde olmadan gizli olarak bakılabiliyor.
Google Play üzerinde yayınlanan ve Aybars Ayan isimli kullanıcı tarafından geliştirilen eklenti ücretsiz olarak indirilebiliyor. Eklenti Instagram'ın meşhur hikaye özelliğine yeni bir seçenek getiriyor. Bir kişinin hikayesine tıklandığında açılan gülümseme sekmesinden gün içinde yayınladığı tüm hikayelere 'görüntüleyen kişiler listesinde görülmeden" bakılabiliyor.
Herhangi bir reklam barındırmayan ve 3.5 megabayt boyutunda olan uygulamanın kısa süre içerisinde iOS platformlara da geliştirilmesi planlanıyor. Bu eklentinin ardından ABD merkezli sosyal medya platformunun bir güncelleme yaparak sistemlerini güncelleyip güncellemeyeceği merak konusu.

Kaynak: (emha) - erzurum medya haber ajansı Editör:
Etiketler: Instagram, kullanıcıları, "hikayeye, gizli", bakabilecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı