Astroloji

 

 

 
Balık (17.07.2019)
Günün bütününde Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde oluşan Ay ve Venüs karşıtlığı nedeniyle aşk hayatınızda gergin bir gün geçirebilirsiniz. Ay ve Satürn arasındaki kavuşum çevrenizden destekler görebileceğinizi gösterse de yarınki Ay tutulması aslında kim dostmuş kim düşmanmış anlamanızı sağlayacaktır.
 
Başak (17.07.2019)
Ay, bugün de hareketini Oğlak burcunda sürdürüyor. Ay ve Venüs arasındaki karşıtlık nedeniyle sabah saatlerinde aşk hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar hayal kırıklıkları yaşatabilir. Ay ve Satürn arasındaki kavuşum ilişkinizi olgunlaştıracak bir görünüm olsa da yarın gerçekleşecek Ay tutulması aşk yaşamınızda öfkenizi tutamayacağınız durumlar yaşatabilir.
 
İkizler (17.07.2019)
Tüm gün Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Ay ve Venüs arasında oluşan karşıtlık nedeniyle bugün yeni bir borçla karşı karşıya kalabilirsiniz. Buna eşinizin harcamaları da neden olmuş olabilir. Ay-Satürn kavuşumuyla fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi hissedecek olsanız da yarın gerçekleşecek Ay tutulması nedeniyle sağlınızı riske atacak durumlardan uzak kalmalısınız.
 
Terazi (17.07.2019)
Ay’ın Oğlak burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Günün başında oluşan Ay tutulması sonrasında saat 00:38-12:18 arası Ay boşluğa giriyor. 12:18’de ise Kova burcuna geçiyor. Ay tutulması ise 00:38’de Oğlak burcunda oluşuyor. Bu tutulma, aile hayatınızda stresli bir gün geçirmenize sebep olabilir. Aile içindeki karşıt fikirler bir noktada karar almanıza engel olabilir. Agresif olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ailedeki bir sağlık probleminde de destek olmanız gerekebilir. Evinizin içinde riskli hareketlerden kaçınmalısınız. Tutulma yazısına erişmek için tıklayınız.
 
Yay (17.07.2019)
Günün ilk zamanlarında Ay, Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay tutulmasının devamında açısı kalmayan Ay, 00:38-12:18 arası boşlukta kalıyor. 12:18’de hareketine Kova burcunda devam ediyor. Günün esas önemli olayı ise Oğlak burcunda gerçekleşen Ay tutulması. Ay tutulmasında gelirinizi ilgilendiren bir konuda sinirleriniz gergin olabilir. Beklediğiniz para yatmamış olabilir. İnternetten yapacağınız para transferleri havada kalabilir. Maddi değeri yüksek eşyalarınıza da dikkat edin. Ufak bir dikkatsizlik pahalıya mal olabilir. Tutulma yazısı için tıklayabilirsiniz.
 
Yengeç (17.07.2019)
Ay, tüm gün hareketine Oğlak burcunda devam ediyor. Sabah oluşan Ay-Venüs karşıtlığı nedeniyle eşinizle, sevgilinizle ciddi anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Size söyledikleri kalbinizi bu sefer kırabilir. Ay ve Satürn kavuşumu ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde sizi güçlendirecek maddi kaynakları önünüze getirebilir. Fakat yarınki Ay tutulması nedeniyle hem özel hem iş ilişkilerinizde temkinli olmanızda yarar var.

 

 

 

Haber Yazılımı