Perşembe, 23 Mart 2017

Yâ Kahhâr, yâ Mümît, yâ Allah...
Kahret ve yok et bu Müslüman vatanına ihanet edenleri!
Yâ Müheymin, yâ Hâfız, yâ Allah...
Koru küffardan bu Müslüman vatanını!
Yâ Hakem, yâ Reşîd, yâ Allah...
Bizi dosdoğru yoldan ayırma!
Yâ Muîn, yâ Allah...
Bize yardım et!

* * *

Huzurumuza kastettiler kardeşim!
Hafızamıza zehir kazımaya kalkıştılar kardeşim!
Tansiyon haddimizi, bu Cennet Vatan’a sadakat hissimizi test ettiler kardeşim!
Artısıyla, eksisiyle ve nihayetinde milyonlarca vatan evladının sergilediği muhteşem duruşla, istikbale baktığımızda görüyoruz ki Allah’a şükürlük bir haldeyiz kardeşim!
Şu üç günlük dünyanın dördüncü gününe imanımızla ve şerefimizle nasıl erişeceğimizi gösterdiğimiz ve göstermeye de kalbimizin son çırpınışına kadar devam edeceğimiz bir imtihanın içine girdik ve Allah’ın izniyle de çıkacağız kardeşim!

* * *

Kaydet bu kitapsızları kardeşim!
Kimlerin senin asil duruşuna ciddiyetsiz veya muhalif yaklaştığını kaydet!
Allah’ına tam teslim bir hal üzere bu İslam vatanı için adım atarken sen; seni kınayanları, seni alaya alanları, sana fiilen karşı durmayı gözü yemese de hamalı olduğu necis zihniyeti reel ve sanal ortamlarda ağzından köpürüp taşıran hainleri ve hain dalkavuklarını kaydet!
Peygamber Ocağı’nın kahramanları ile şerefli Türk Polisi’nin, asgari seviyede de olsa karşı karşıya gelmesine sebep olan fakat Allah’ın izniyle ve aklıselim sahibi vatandaşlarının duruşuyla amacına ulaşamayan ve asla ulaşamayacak olan bu atası meçhulleri kaydet!
Bu ülkenin en ciddi kurumuna bir şekilde sızmış ve bu zamana kadar ihraç edilmemiş olup da senin maddî ve manevi desteğinle temin ve tesis edilmiş olan gücü sana karşı kullanacak kadar alçaklaşmış soysuzları kaydet!
A partili ol, B partili ol, C partili ol, siyasi partiler üstü bir görüşe sahip ol veya bu Cennet Vatan’a ihanet düşünmeyen hangi oluşuma mensup veya sempatizan olursan ol; Müslüman olmanın ve bu Cennet Vatan’a vatandaş olmanın gereğini evinde de olsan, tatilde de olsan, hasta yatağında da olsan, güç yetirebildiğin kadar yerine getirmeyi ihmal etme ve asgari bir eylem olarak, gözlerinle görüp de adını eminlik duygusu içerisinde koyabildiğin tüm haince eylem ve hareketsizlikleri kaydet!
Tunus’ta, Mısır’da, Libya’da, Suriye’de birbirlerine ikram ettikleri kaos ortamını bin yıldır Müslüman ve Türk kimliğiyle yaşadığımız bu Cennet Vatan’da da uygulamaya koymak için çırpınanları ve bunu görmemek için gözlerini sımsıkı yumanları kaydet!
Milyonlarca insan oğlu insanı İslam ruhunun ve Türklük duygusunun en coşkun haliyle meydanlarda görüp de buna tiyatro yaftası vurmak debelenmesinde olan acınası insancıkları kaydet!
Cumhurbaşkanı’nın ve cumhurunun canına silah ve bombalarla kasteden gözü dönmüş güruhu ve bunları kumanda eden salyalı sırtlanları kaydet!
Allah’a kul olmak yerine Pensilvanya’ya kul olanları, Allah’a sığınmak yerine Yunanistan’a sığınanları ve bunların sığdırmacılarını kaydet!
Kimin ağzıyla konuştuğunu bilmeyen ve adeta flatülans ile harekete geçen sosyal medya ve reel meydan cühelasını kaydet!

* * *

Dünden bugüne susmuş da olabilirsin, asgari veya azami seviyede gereğini yapmış da olabilirsin; fakat bugünden sonra seni, aileni, sokağını, mahalleni, şehrini, ülkeni huzursuz eden İslam ve Cennet Vatan düşmanlarını artık kaydet kardeşim!
Türk halkı seninle, tüm dünyadaki Türk dostları seninle, İslam ile şereflenmiş bütün milletler seninle, Allah azze ve celle seninle; kaydet ve ihbar et kardeşim!
İstikbal takvimine kaydet ve önce Allah’a sonra yetkili mercilere ihbar et!
Allah’ın izniyle; artık daha kötüsü olmayacağı kesin ve artık daha ötesi olmadığı net!
Çünkü -çoğu zaman gönül böyle istemese de- tarih tekerrürden ibaret...

* * *

Bugüne kadar bu Cennet Vatan’ın huzuru uğruna dünyasını değişmiş tüm şehitlerimize Allah’tan sonsuz rahmet, can emanetine ve bu Cennet Vatan’a ihanet etmiş tüm hain leşlerine cehennemin en dibini diliyorum!

Hû!..

Yorumlar   

0 #2 Mahmut Celal Özmen 29-08-2016 13:50
Bunlarıda kaydet: Cübbeli Ahmet, Nihat Hatipoğlu, Alparslan Kuytul, Ömer Döngeloğlu, İhsan Şenocak, Fatih Çıtlak vs. vs... Bu din bezirganları dünyalıkları için avama, yanlarından uydurdukları masalımsı saçmalıkları din diye satabilmektedir vesselam..
Alıntı
0 #1 SÜLEYMAN YALÇION TAL 18-07-2016 14:20
Gönül dostum, kalemine, yüreğine canına sağlık ;Allah cc. sana hayrlı uzun ömür nasip etsin.
Gönül telimize dokunup yine beni ve benim gibi düşünenlerin tercumanı oldun. İyiki varsınız sizleri yetiştiren ana ve babanın elleri ayakları öpülür. Sayılarınızın çoğalması ümidi ile Allah C.C. Emanet olasınız. İLLA HU
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
YenileTakip Et

evet
evet